23:32 / E Shtunë, 01 Tetor 2022 / C E

Supergoli i Nedim Bajramit që për disa çaste ndali zemrat e rosonerëve

Empoli u mposht nga Milani me rezultat 1-3 në ndeshjen e javës së tetë të Serie A.

Përkundër humbjes, e bukura e vendasve ishte goli i Nedim Bajramit.

Ylli shqiptar realizoi një gol shumë të bukur nga gjuajtja e lirë në minutat shtesë.

Edhe pse barazoi rezultatin, Milani shënoi edhe dy gola të tjerë dhe e bëri të pavlefshëm golin e Bajramit. /IndeksOnline/

VIDEO