10:06 / E Hënë, 15 Janar 2018

Supermodelja me famë botërore ka nisur të plaket (Foto)

Një nga modelet më të famshme dhe sigurisht më të kërkuara në botë është ajo gjermane Heidi Klum.

Heidi edhe pse 44 vjeçare ajo gjithnjë paraqitet mjaftë e kuruar dhe gjithmonë në top formë, shkruan Indeksonline.


Supermodelja dhe një nga “engjëjt” e Victoria’s Secret, siç duket ka nisur të plaket. Ajo së fundmi ishte pjesë e një eventi, teksa u shfaq me një fustan ngjyrë bronzi. Mirëpo ajo që ra në sy janë rudhat e saj në fytytë.

Gjithsesi duhet komplimentuar për dukjen dhe elegancën./Indeksonline/

Mos i humb