14:41 / E Premte, 16 Mars 2018 / indeksADMonline

Tahiri- Haxhiut: Mos jeni kujdestar në Facebook! (Foto)

Zyrtari për Komunikim në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri ka bërë një debat interesant me deputeten e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu.

Tahiri ka shkruar në profilin e tij në Facebook një status për komentet dhe pëlqimet në rrjete sociale, për çka i reagoi deputetja Haxhiu, transmeton Indeksonline.

Ai i është përgjigjur Haxhiut me një koment interesant, duke e pyetur a po ia kujdestaron tani Facebook-un apo çka.

Më poshtë gjeni komentet e dyshes. /Indeksonline/