14:30 / E Mërkurë, 22 Gusht 2018 / indeksADMonline

Tajlanda shtynë 5 vjeçarët në ringun e boksit

Tajlanda është bërë sërish temë mediatike pasi u publikua një video në rrejtët sociale që tregon se si djemtë 5 vjeçar shtyhen për në gara boksi, e të cilat janë bërë trendë i përfitimit financiar për organziatorët.

Daily Mail e Britanisë së Madhe e ka publikuar videon ku shihen dy djemë të vegjël duke u boksuar në një ring dhe dhjetëra shikues duke iu brohoritur.