07:28 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Takim vjetor ndërmjet Suedisë dhe Kosovës

Ministria e Integrimit Evropian sot shënon takimin vjetor mes Suedisë dhe Republikës së Kosovës.

Ky takim mbahet në ndërtesën e re të Qeverisë duke filluar nga ora 10:00.

Në takim marrin pjesë, Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, Ambasadori i Suedisë në Kosovë, Henrik Nisson e të tjerë./Indeksonline/