22:41 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

Takimi Juventus – Genoa shkon në vazhdime

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Ky takim u mbyll me rezultat përfundimtar në 2:2, ku për Juventusin shënuan, Kulusevski dhe Morata e për Genonan realizuan, Czyborra dhe Melegoni.

Të shohim se si do të rrejedhin gjërat në vazhdime.