21:42 / E Martë, 30 Qershor 2020

Talent se jo mahi, Greenwood shënon supergol dhe e kalon Unitedin në epërsi

Manchester United ka arritur të kaloj në epërsi herët kundër Brighton.

Super talenti, Mason Greenwood në minutën e 16-të arriti që të shënoj një gol të bukur, transmeton Indeksonline.

Nëse fiton sonte Manchester United atëherë i bën 52 pikë, dy më pak se Chelsea që gjendet në zonën e Ligës së Kampionëve./Indeksonline/

Mos i humb