14:13 / E Martë, 09 Janar 2018 / indeksADMonline

Taulant Xhaka publikon fotografi nga fejesa me bukuroshen shqiptare (Foto)

Edhe Taulant Xhaka ka ndjekur shembullin e vëllait të tij, Graniti duke u dashuruar në një vajzë shqiptare.

Ai dje u fejua me bukuroshen Arbnora në një ceremoni familjare, transmeton Indeksonline.

Kurse sot Taulanti ka publikuar një fotografi romantike teksa e puth në ballë tashmë të fejuarën e tij.

Arbnora shfaqet e veshur në të kuqe dhe dukej shumë e bukur./Indeksonline/

My love❤️❤️?? @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Temat: