19:16 / E Martë, 16 Tetor 2018 / indeksADMonline

Tayna në të zeza, shfaqet tejet provokative

Këngtarja Tayna si çdo herë është shfaqur bukur dhe provokuese.

Në një foto të fundit të saj të postuar në Instagram, Tayna në të zeza është shfaqur mjaftë tërheqëse.

Me flokë të kapura dhe syza të zeza ajo thjeshtë duket mahnitëse./Indeksonline/

 

Temat: