23:12 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Tayna shfaqet ‘përvëluese’, tregon përmasat seksi me këtë video

Tayna ka arritur që shumë shpejt të depërtojë në tregun e muzikës.

Reperja nga Prizreni, krahas projekteve muzikore, ajo është e përfolur edhe për linjat e trupit, shkruan Indeksonline.

Edhe në një video të publikuar së fundi në ‘Instagram’, Tayna ka mahnitur me format ‘bombastike’.

Tayna u shfaq me një fustan të shkurtë me shkëlqim i cili vinte në pah të pasmet dhe këmbët seksi të reperes.

Ndryshe, Tayna së fundi solli projektin ‘Pow Pow’ i cili ngjalli shumë reagime për shkak të tekstit thumbues. /Indeksonline/

Temat: