18:19 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Tayna befason me dukjen, shfaqet pa pikë grimi

Është artiste e re në skenë, por ka hyr fuqishëm në tregun tonë muzikor.

Reperja e njohur, Tayna tashmë është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë, shkruan Indeksonline.

Përveç projektet të suksesshme, rep-artistja nga Prizreni komentohet edhe për dukjen e saj.

Por, këtë herë ajo ka befasuar me dukje, Tayna u paraqit me veshje sportive dhe pa pikë grimi nga palestra.

Tayna u shfaq më ndryshe këtë herë, por pavarësisht kësaj ajo dukej tejet në formë.

Ndryshe, Tayna kohë më parë lansoj projektin ‘Pow Pow’ i cili u mirëprit nga adhuruesit e reperes./Indeksonline/

Temat: