14:23 / E Premte, 10 Korrik 2020

“Taze prej furre”, Ardian Bujupi e Xhensila publikojnë hitin “Panorama”

Ardian Bujupi dhe Xhensila sapo kanë promovuar hitin e ri, “Panorama”.

Kënga duket të jetë tejet atraktive dhe me klip ndezës.

Kënga premton të jetë një hit i vërtetë veror./Indeksonline/

Mos i humb