13:15 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

TA� gjitha partitA� marrin pjesA� nA� tryezA�n e thirrur nga LDK-ja (Foto)

TanimA� nA� Kuvendin e KosovA�s kanA� arritur zyrtarA�t e tA� gjitha partive politike tA� KosovA�s.

Ata janA� mbledhur pA�r tA� marr pjesA� nA� tryezA�n e thirrur nga Lidhja Demokratike e KosovA�s, raporton Indeksonline.

NA� kA�tA� tryezA� do tA� diskutohen zhvillimet e fundit nA� vend dhe zgjedhjet, por qA� do tA� jetA� e mbyllur pA�r media. /Indeksonline/