22:15 / E Hënë, 30 Janar 2023 / AR

Të gjithë “bashkë” kundër Xhulit – akuzat, kritikat dhe komentet pikante mbi banoren e BBVK-së (Video)

Spektakli i sotëm Prime i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka nisur me një video material kushtuar banores, Juliana Nura e njohur tanimë si Xhuli.

Kësisoj, video materiali i titulluar “Të gjithë kundër Xhulit”, sjellë momentet më pikante kur banorët e ndryshëm kanë folur rreth saj me konotacione negative.

Ndër banorët më të zhurmshëm kundër Xhulit mbeten Stresi, Vivien, Andi dhe Gresa.