09:45 / E Mërkurë, 20 Qershor 2018 / indeksADMonline

Të jesh me stil si Victoria, rrethohet nga femrat që dëshirojnë ti bëjnë fotografi (Foto)

E njohur për pamjen e saj glamuroze, kjo është Victoria Beckham ikonë e modës e bukurisë.

44 vjeçarja është parë në qytetin e New Yorkut ditën e martë, teksa u shfaq e veshur me farmerke të ngushta dhe bluzë më të gjerë.

Low-key cool: Still managing to make a style statement, the fashion designer clad her petite frame in a loose-fitting camouflage top and skinny jeans

Kurse ajo që bije në sy është se nga sa shumë femra është fotografuar, teksa fokusi kryesor binte mbi veshjen shumë me stil të saj.

Casually cool: Making the most of the afternoon sun, the former songstress looked sensational in her casually cool top which was tucked into her tight jeans

Ndryshe, tërë këtë pamje ajo e kishte kompletuar me syze dhe me cantë ngjyrë ushtarësh./Indeksonline/

Fashionista: Victoria Beckham, 44, opted for an uncharacteristically causal display as she headed out in New York on TuesdayStylish: Victoria toted her belongings in a chic khaki coloured handbag which she propped under her armSwitching it up: She is known for her glamorously polished looks, but decided to keep it a more low-key affair on Tuesday afternoon