Tech

  • Huawei lanson telefonin e ri të palosshëm, Mate XS, me 5G dhe ekran të përmirësuar
  • HTC së shpejti do të lansojë telefonin e parë 5G
  • Huawei lanson versionin e dytë të telefonit me ekran që paloset