09:03 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Thotë që është ftohtë, por Rita shfaqet gjysmë e zhveshur (Foto)

Rita Ora është një nga këngëtaret më të suksshme shqiptare në botë. Ajo deri më tani ka prekur suksese të mëdha, madje momentalisht shtë një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të komentuara, shkruan Indeksonline.

Rita përmes rrjetit të saj social Instagram së fundmi ka treguar së do të performoi në Brit Awards 2018, ndërsa ka postuar edhe një instastory shihet gjysmë e zhveshur në temperaturë -2 grad./Indeksonline/