18:07 / E Martë, 10 Dhjetor 2019

Tifozët e Salzburgut – Liverpoolit: Nuk jemi Barca as Reali, por…

Ndeshja në mes të Salzburgut dhe Liverpoolit është shumë e rëndësishme pasi që varet fati i të dyja skuadrave.

Fituesi do të kualifikohet në rundin tjetër, derisa humbësi luan në Europa League.

Tifozët e Salzburgut kanë bërë gati një shkrim në stadium drejtuar kampionëve në fuqi, Liverpoolit.

“Nuk jemi Barca as Reali, por jemi gati me ja u q*** ëndrrat. Ky është Salzburg”, është shkruar nga tifozët e skuadrës austriake. /IndeksOnline/

Mos i humb