14:28 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Tifozët filluan sharjet, ndërpritet ndeshja në mes Drenicës dhe Feronikelit

Është minuta e 21’ e ndeshjes në mes Drenicës dhe Feronikelit mirëpo gjyqtari e ka ndalur lojën për shkak që tifozët e Drenicës kanë filluar sharjet ndaj skuadrës mysafire.

Deri më tani Drenica është duke fituar me rezultat 1-0, kurse trajneri i Drenicës ka tentuar që t’i qetësoj tifozët e tyre.

Kurse ndeshja u vazhdua pas dy minutash ndërprerje.

Po ashtu Drenica deri më tani ka tentuar që të shënoj përsëri mirëpo nuk arriti./Indeksonline/.