09:59 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Tifozi i Interit futet në dhomën e zhveshjes së Milanit, ky është veprimi i tij

Pas ndeshjeve ndërkombëtare do të luhet derbi më i madh lokal në botë në mes të Interit dhe Milanit.

Edhe pse nuk njihet si ndeshje me incidente, rivaliteti mes dy tifozërive nga i njëjti qytet është shumë i madh, shkruan indeksonline.

Një tifoz i Interit ka hyrë në dhomën e zhveshjes të skuadrës së Milanit dhe ka kënduar himne të skuadrës zikaltër.

Kjo video ka marrë vëmendjen në mbarë mediat si dhe rrjetet sociale. /IndeksOnline/

Temat: