10:18 / E Enjte, 16 Maj 2019

Tragjike: Gjyqtari vdes në fushë gjatë ndeshjes

Gjyqtari i futsallit, Isildo Fabiano Bianchi da Silva ka gjetur vdekjen në parket derisa po drejtonte një ndeshje.

44 vjeçari nga Brazili pësoi një sulm në zemër dhe u transportua menjëherë në spital por nuk arriti t’i mbijetoj.

Pamjet e kamerave e kanë filmuar derisa gjyqtari rrëzohet në tokë. /IndeksOnline/