09:01 / E Enjte, 08 Nëntor 2018

Tre kafshë të ndryshme, miq të pandarë!

Bëhet fjalë për një gomarë, qen dhe një bricjap të cilët shfaqen si miq të pandarë.

Këtë e shohim në një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, ku të tre ata i shohim duke lozur së bashku.

Kurse në mesin e tyre shihen edhe kafshë të tjera, me të cilat duket se kanë lidhje të veçantë./Indeksonline/

Temat: