09:51 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Tre të dyshuar e bëjnë për spital një person në Gjilan

Janë arrestuar tre të dyshuar në lagjen “Bojanina’ të Gjilanit pasi për shkak të një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, një i dyshuar dërgohet në mbajtje, ndërsa dy lirohen në procedurë të rregullt./Indeksonline/