15:46 / E Martë, 15 Maj 2018

Trendet e reja, tashmë “IN” çantat tepër të mëdha (Foto)

Java e modës në Australi sjell tendenca të reja, oversize, pra tejet të mëdha.

Brendet si Camilla dhe Marc kishin aksesorë  me përmasa të mëdha, sidomos te çantat.

Shihni fotografitë:

Image may contain: 10 people