08:45 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Tri vetura të përfshira në një aksident të rëndë mbrëmë në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e vona të natës së kaluar në Prishtinë.

Në aksidentin te udhëkryqi i ‘Rilindjes’ në kryeqytet, janë përfshirë tri vetura, transmeton Indeksonline.


Një Mercedes, Audi dhe një Corsa pësuan dëme të rënda materiale përderisa nuk dihet për persona të lënduar. Në vendin e ngjarjes të pranishëm ishin edhe ekipet emergjente./Indeksonline/