11:14 / E Diele, 30 Shtator 2018 / indeksADMonline

Trump bie në dashuri me liderin e Koresë Veriore

Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë se ka rënë në dashuri me liderin e Koresë Veriore, Kim Jong Un pas letrave që i kanë dërguar njëri tjetrit, transmeton Indeksonline.

“Dhe ne ramë në dashuri-në rregull? Jo vërtet. Ai më shkroi disa letra të bukura  dhe ato janë letra të mrekullueshme. Ne ramë në dashuri” tha presidenti amerikan në një takim në Virgina. /Indeksonline/