14:59 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Trump po bëhet gjysh, Ivankas i rritet barku (Foto)

Ivanka Trumb, është e bija e presidentit të SHBA-së Donal Trump.

Ivanka sot ka shfrytëzuar rrjetin social “Instagram”për të uruar bashkëshortin e saj për ditëlindjen por ajo që bënë më shumë përshtypje është barku i fryrë  i saj.

Image result for ivanka trump and donald trump

Duket që shumë shpejt kreu i SHBA do të bëhet për herë të parë gjysh.

Ndryshe, në këtë postim Ivanka ka uruar me fjalët më të ëmbla bashkëshortin e saj duke i thënë se është bashkëshorti më i mirë dhe burri gjithashtu. /Indeksonline/