20:15 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2023 / MSH

Tuna në top-formë, publikon fotosesion

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu “Tuna”, përveç muzikës njihet edhe për linjat e saj trupore.

Tuna duket se po i kushton rëndësi shëndetit fizik, duke qëndruar gjithnjë në formë.

E tillë duket edhe në fotosesionin e fundit, të cilin e ka shpërndarë në rrjete sociale.

Ajo shfaqet me xhinse, bluzë portokalli dhe flokë kaçurrela.

“Mami po e mbytë. Abs-olutisht” ka shkruar ajo, duke iu referuar muskujve të barkut.