16:17 / E Enjte, 17 Maj 2018

Tuna poston fotografinë më të ëmbël të Tianit (Foto)

Ditë më parë Tiani, djali i Tunës dhe Patrisit festoi ditëlindjen. Ky është fëmiu i parë i çiftit, i cili përveç që ka rritur numrin e familjes, ai edhe u dhuron atyre dashuri të pafund, shkruan Indeksonline.

Njësoj si Tuna ashtu edhe Patrisi nuk hezitojnë që momente të ndryshme të Tianit, t’i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi është këngëtarja Tuna ajo që ka postuar një fotografi të vogëlushit, teksa ai shihet i qeshur. Kjo fotografi tregon se sa shumë po ndryshon dhe po rritet ai./Indeksonline/