13:54 / E Shtunë, 03 Shkurt 2018 / indeksADMonline

U përpoq ta sulmonte oficerin, por ja çka i bëri ky i fundit (Video +16)

Një person i cili arriti të arratiset nga policia, duke u përplasur më vonë me makinën e tij, u qëllua dhe u vra pasi sulmoi një oficer në Qarkun Rabun këtë javë.

Shefi i policisë Clayton Andy Strait tha se oficeri u përpoq të ndalonte së pari automjetin për shkak të shpejtësisë.

Siç shihet në video personi në fjalë mbante diçka në dorë i cili përpiqej ta sulmonte oficerin i cili u detyrua ta qëllonte me armë. /Indeksonline/

Temat: