08:06 / E Enjte, 11 Gusht 2022 / AR

Urimi i Fjollës për vajzën: Lus Zotin të bëhesh si unë

Ditën e sotme, Fjolla Morina, ka festë.

Vajza e saj, Alayah feston ditëlindjen e 7-të, ku qysh në orët e para të mesnatës këngëtarja u kujdes t’i thur vargje mjaftë prekëse.

Ajo shkroi se nuk ka qenë e lehtë të jetë babë e nënë për të.

Gjithashtu e uroj që të bëhet e fort si ajo.

Postimi I plotë pa ndërhyrje:

“Alayah 🤍Urime ditlindja e 7 Evlad te uroj ta kesh shendetin te prift e mbara gjat gjith jetes💜 Beba e vogel të don Mami Shume Zoti të bekoft Evlad🌟U flijova shume qe mos ta lejoja ta humb ate qe Zoti dashti t ma dhuroj.U pajtova me gjithcka por jo te mos sjellja ty ne jet bija ime Nuk ishte e let per mua te qenurit Baba e Nanë frym dhe force dhimbje ilaq lot e dashuri e vetme vec per ty Evlad.Lus Zotin te behesh vajze e mbare nje dite te ritesh e te behesh e fort ashtu si une 💜#happybirthday🎂”./Indeksonline/