10:56 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Urimi i thjeshtë i Isa Mustafës

I pari i LDK-së, Isa Mustafa ka uruar 28 nëntorin.

Me këtë rast ai ka theksuar se kjo festë në bënë të gjithëve bashkë, në shtëpinë e kombit tonë, transmeton Indeksonline.

Ky është postimi i plotë:

Urime Dita e Shpalljes së Pavarësisë dhe e ngritjes së Flamurit në Vlorë.
Kjo festë na bënë të gjithëve bashkë, në shtëpinë e kombit tonë. IM