08:39 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Ushtrime për Triceps, gjoks dhe shpinë [Video]

Për të pasur një trup në formë dhe të shëndoshë gjithmonë nevojitet përkushtim në ushqim si dhe ushtrime për pjesë të ndryshme të trupit, pra diciplinë jashtëzakonisht të rregullt.

Nga një video i keni disa ushtrime siç njihen ndryshe për adhuruesit e fitnesit si Triceps, Gjoks dhe Shpinë, transmeton Indeksonline.

Më poshtë shikoni videon: