14:24 / E Premte, 12 Tetor 2018

Ushtroni 30 minuta dhe do habiteni nga rezultati

Nëse planifikoni të nisni palestrën por nuk keni motiv, atëherë zgjidhja është fare e lehtë.

Shikojeni këtë video të gjatë dhe praktikoni ushtrimet që për gjysmë ore i bëjnë dy protagonistët, transmeton Indeksonline.

Nuk do mërziteni dhe s’do hiqni dorë pasi këshillat janë të thjeshta dhe të lehta. /Indeksonline/