22:17 / E Hënë, 24 Shkurt 2020

Vajza filmohet duke vjedhur para, gabimi që bëri kur u largua

Njw vajzë është filmuar nga kamera e sigurisë duke vjedhur para në arkën e një dyqani në Shqipëri. Por, pasi u largua, vajza harroi të mbyllte sirtarin, duke bërë që shitësja të dyshonte.

Në videon e dytë, disa qytetarë janë filmuar duke hedhur plehrat në rrugë.

Një tjetër video është ajo e dërguar nga një qytetar, i cili ka filmuar një kacafytje të rrallë mes një qeni dhe një gjeli.

Janë këto disa nga episodet që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”në Tv Klan.