21:46 / E Martë, 30 Prill 2019 / indeksADMonline

Vallëzimin e fundit të Klaudia Pepës mos e humbisni

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të kërkuara, por edhe më të suksesshme shqiptare.

Ajo ka vite që jeton dhe gëzon famë në Itali, teksa ka bërë emër atje. Ndërsa për adhuruesit e saj shqiptar, Klaudia nuk heziton të ndajë edhe projektet e saj përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi balerina ka postuar një video ku tregon se është bërë pjesë e një projekti, teksa shfaqet dukë vallëzuar ashtu siç di vetëm ajo.

Kujtojmë që Klaudia është personazhi kryesor në videoklipin e fundit të Getoar Selimit “Amante” përmes vallëzimit të saj./Indeksonline/