21:06 / E Enjte, 02 Korrik 2020

VAR i bën ‘zullum’ Harry Kane-it, ja anuloj tri gola sonte

Sulmuesi anglez, Harry Kane nga sonte do ta urrej sistemin VAR.

Ai shënoj katër gola kundër Sheffield por vetëm një ju numërua, transmeton Indeksonline.

Tri gola ja anuloj VAR-i, duke bërë që anglezi sonte të mbetet në kuotën e vetëm një goli.

Po të ishin pranuar golat tjera, Spurs sonte do të fitonte dhe do të mbante gjallë shpresat për plasman në Ligën e Kampionëve./Indeksonline/

Mos i humb