23:35 / E Mërkurë, 17 Prill 2024 / Gj. Sh

Vazhdojnë ‘ethet’ e Championsit, nuk ka fitues mes Manchester Cityt dhe Real Madridit as pas vazhdimeve, vendosin penalltitë

Penalltitë do të vendosin gjysëmfinalistin e fundit të Ligës së Kampionëve.

Edhe pas vazhdimeve dy herë nga 15 minuta, rezultati i ndeshjes Manchester Cityt – Real Madrid mbeti i pandryshuar 1-1./IndeksOnline/