20:22 / E Enjte, 13 Shtator 2018 / indeksADMonline

Vazhdojnë pushimet luksoze për ‘kaçurrelen’ nga Klina

Nuk është aktore me profesion, por falë bukurisë së saj, ajo zuri vend në serialin televiziv ‘O Sa Mirë’.

Kështu Arta Elezaj nga Klina, arriti të bëhet një nga femrat më të komentuara në show biz-in shqiptar.


Tashmë ajo njihet si ‘kaçurrelja’ apo edhe ‘Xhakarta’, por më shumë shquhet për jetën luksoze që bën.

Në rrjetin e saj social Instagram ajo ka treguar se bën një jetë përrallash, teksa viziton shtete të ndryshme dhe kalon pushime në vende e hotele luksoze.


Së fundmi Arta vjen joshëse me pamje të mrekullueshme nga deti, teksa tregon se vera ende s’ka përfunduar për të./Indeksonline/