08:49 / E Enjte, 06 Tetor 2022 / B O

Vdes vëllau i Isa Mustafës

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm vëllau i ish-kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, Ragipi.

Vëllau i ish-kryeministrit po vuante nga një sëmundje dhe sot ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare.

Varrimi i të ndjerit o të bëhet sot, më 6 tetor, në varrezat e Arbërisë -Prishtinë, në ora 15:30./Indeksonline/