20:59 / E Enjte, 02 Shkurt 2023 / MSH

Vedati intervistohet nga Melisa, pyetet rreth historisë së dashurisë me gruan e tij (VIDEO)

Banorja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Melisa është treguar goxha aktive duke i bërë pyetje të ndryshme Vedatit, përfshirë jetën e tij personale.

Kësisoj, gjatë mbrëmjes së sotme Melisa e ka pyetur aktorin rreth lidhjes me gruan e tij, sa vjet gëzojnë bashkë dhe se si e ka bërë për vete.

Vedati gjatë gjithë kohës ia ka kthyer Melisës përgjigjet me shaka. E për ta parë “intervistën” në fjalë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.