12:22 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Vëllëzërit përdorin copa metali në penisin e tyre për ta bërë përdhunimin më të dhunshëm

Vëllëzërit janë akuzuar për rrahje dhe përdhunim të grave që i detyruan për prostitucion, duke futur edhe copa metali në penisin e tyre për t’iu shkaktuar edhe më shumë dhimbje viktimave gjatë seksit.

Cristian dhe Sebastian Sandulache janë akuzuar për trafik njerëor, prostitucion dhe pastrim parash dhe dyshohet se fitojnë asfër 9 mijë funta në natë duke i shtyrë viktimat e tyre të bëjnë seks.

Çifti nga Rumania po përballet me 600 vjet burg për një “koleksion të krimeve” të kryera në një bordel të Spanjës.

Prokurorët thanë se në një rast më të rëndë, krahu i një gruaja u coptua me sëpatë, ndërsa viktimat e tjera u detyruan të hanin edhe euroza nëse nuk arrinin të bënin para të mjaftueshme./Indeksonline/