09:38 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Veprimi i fundit i pilotit, filmoi gjithçka para si ti bie tokës me avion (Video)

Me tymin që vije nga brenda në kabinë, ky është momenti kur një bashkëpilot i një aeroplani të vogël e filmoi rrëzimin e tij.

Ata ishin në rrugën e tyre për një bashkim familjar për ditën e Falënderimeve. Piloti, një aviator detar dhe pilot, fluturoi nga Virginia Beach në Virxhinia në Birmingham, Alabama, me djalin e tij dhe të dashurën e tij me një aeroplan V35 Beech kur ai u detyrua të bënte një ulje emergjente. Pas tre orësh fluturimi, piloti dëgjoi një krisme dhe motori humbi totalin e fuqisë.

Në video, vaji fillon të shfaqet në xhamin e përparmë dhe tymi fillon të mbushë kabinën. /Indeksonline/

Temat: