20:07 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vera s’ka mbaruar për Vildane Zenelin, poston fotografi të nxehta nga deti

Ajo është një nga modelet më të suksesshme dhe më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Vildane Zenelin, e cila shquhet për linjat trupore tejet seksi.


Bukuroshja kosovare së fundmi vjen me një fotografi verore, ku shfaqet në bikini buzë detit.
Ndryshe Vildanja jeton dhe vepron në Amerikë ku edhe ushtron profesionin e saj si modele./Indeksonline/