15:17 / E Premte, 09 Nëntor 2018

Veshjet që do ju bëjnë të mos keni ftohët në ditët e nëntorit

Muaji nëntor është nga muajt që gjithmonë e keni problem të gjeni zgjedhjen e duhur për t’u veshur, pasi që mund të ketë shi, borë ose mund të jenë temperatura më të larta.

Indeksonline ju sjellë disa nga “out-fit” më të mira dhe më të nxehta për të veshur në këtë muaj.

Temat: