22:56 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vëthët, aksesorët që s’duhet t’iu mungojnë në festat e fundvitit

Jemi në prag të festave të fundvitit.

Sigurisht të gjithë, veçmas femrat po bëhen gati duke zgjedhur garderobën për të shkëlqyer në këto ditë.

E një nga aksesorët më të nevojshëm dhe që gjithnjë bien në sy, janë vëthët.

Në vazhdim iu sjellim trendin e fundit të këtij viti nga ky lloj aksesori që s’duhet t’iu mungojnë.