16:29 / E Diele, 15 Korrik 2018 / indeksADMonline

Vetaksident në magjistralen e Lipjanit, rrotullohet kamioni (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Lipjan-Shtime, me ç’rast një kamion është rrotulluar.

Në pamjet e siguruara nga Indeksonline, shihet se një kamion i cili shërben për përzierjen e betonitështë vetaksidentuar dhe ka përfunduar i rrotulluar duke dalë edhe jashtë rruge.

Indeksonline ka tentuar të flas me zëdhënësit e Policisë, mirëpo të njëjtin nuk kanë pas informacion rreth aksidentit dhe nuk dihet nëse ka pasur të lënduar rënd apo jo./Indeksonline/