16:14 / E Martë, 20 Mars 2018 / indeksADMonline

Vetëvendosje sjell edhe sot peticionin në Kuvend  (Foto)

Vetëvendosje ka sjell edhe sot në Kuvend të Kosovës peticionin me nënshkrimet e 200 mijë qytetarëve të Kosovës.

Ky peticion ishte nënshkruar për të kundërshtuar demarkacionin dhe asociacionin e komunave serbe, shkruan Indeksonline.

VV kishte sjell këtë peticion në Kuvend edhe disa herë të tjera. /Indeksonline/