11:17 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Vetura godet motoristin në Prishtinë, përplasen verbalisht (Foto)

Në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë ka ndodhur një aksident ku janë përfshirë një veturë dhe një motorist.

Ky i fundit pësoi lëndime duke o goditur nga automjeti (pickup), shkruan Indeksonline

Mirëpo, ky aksident solli edhe përplasje verbale ndërmjet dy shoferëve.

Nuk shkoi pak minuta, njësitet të Policisë së Kosovës dolën në vendin e ngjarjes dhe parandaluan këtë përplasje.