20:52 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / GF

Video/ S’përmbahen dy të rinjtë në Sarandë, kryejnë marrëdhënie seksuale në shezlong

Jugu i Shqipërisë është vendi më i preferuar për të rinjtë, për të kaluar pushimet verore. Ngado që hedh sytë sheh më së shumti të rinj, që po pushojnë dhe festojnë me miqtë e tyre.

Gjithashtu ka edhe të dashuruar, që kalojnë pushimet së bashku, por ndonjëherë edhe e ekzagjërojnë me veprimet e tyre në publik.

Një rast i tillë në Sarandë ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Dy të rinj, kanë pritur që pushuesit të ikin nga plazhi dhe kanë filluar të kryejnë marrëdhënie seksuale në shezlong. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ata janë të pashqetësuar dhe vazhdojnë qejfin e tyre.

Mirëpo, një punonjës i çadrave të plazhit ka parë skenën dhe i ka filmuar. Nuk dihet se kush janë personat, por punonjësi shprehet se kjo nuk është hera e parë që e bëjnë.